KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 1273006

nr 127 3006

Akvarell

Okänd konstnär, Ek, 1800-tal, 22 x 13

Utrop:

1.000 kr

Såld:

950 kr

måndag 4 mars 2002
kl 18:00:00